V Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych – zapraszamy!!!

V Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych – zapraszamy!!!

Już 23 kwietnia ruszą V Warsztaty Gospel w naszych Więcławicach Starych pod Krakowem. Tym razem poprowadzi je Wayne Ellington, ceniony brytyjski wokalista i dyrygent muzyki gospel, znany z wielkiej charyzmy i niezwykłego talentu muzycznego. Zajęcia z takim instruktorem to nie lada gratka, nawet dla koneserów.
Towarzyszyć Mu będzie niepowtarzalny muzyk , aranżer i kompozytor – Artur Wypich, współpracujący na co dzień z katowickim Gospel Sound.

Na warsztaty może zapisać się każdy, bez względu na wiek, płeć, wyznanie czy też poziom umiejętności wokalnych. Nie wymagamy ani przygotowania muzycznego (utworów uczymy się ze słuchu, a nie z nut), ani biegłej znajomości języka angielskiego (będziemy śpiewać głównie po angielsku). Wystarczy wysłać zgłoszenie wypełniając
ten formularz: goo.gl/zmwjBl.

Warsztaty odbędą się w Strażnicy Kultury w Więcławicach Starych, potrwają dwa dni i zakończą się koncertem finałowym w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 18.00. Wstęp na koncert bezpłatny.
Koszt udziału w warsztatach – patrz poniżej w sekcji “Ceny”.

W ciągu dwóch dni nauczycie się kilku pieśni gospel z podziałem na głosy. Czeka Was dużo pracy, ale jeszcze więcej radości i wzruszeń. Bo gospel to nie tylko śpiew, taniec i fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim muzyka, która inspiruje i daje życie. Gospel oznacza Dobrą Nowinę. Śpiewając gospel, wiele osób odnawia i umacnia swoją wiarę, wiele osób zaczyna w ogóle wierzyć.

ZGŁOSZENIA

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: goo.gl/zmwjBl. Gwarancją udziału w warsztatach jest wypełnienie i przesłanie tego formularza elektronicznie oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora do 18 kwietnia 2016. Dane do przelewu znajdują się poniżej (sekcja „Wpłaty”).
Uwaga! Dzieci w wieku do 10 lat mogą brać udział w warsztatach o ile mają ze sobą osobę dorosłą jako opiekuna.

CENY

Zgłoszenia indywidualne:

– 65 zł dla osób w wieku 21 lat lub więcej

– 40 zł dla dzieci i młodzieży w wieku do 21 lat

Zgłoszenia grupowe (grupa = minimum 8 osób):

– 55 zł za osobę w dowolnym wieku

W przypadku zgłoszeń grupowych, prosimy o wcześniejszego maila na adres gospel@pelnachata.org.pl z listą członków grupy. W cenie warsztatów zapewniamy śpiewnik, wodę, kawę, herbatę oraz miłą, rodzinną atmosferę na zielonej, podkrakowskiej wsi 🙂

MIEJSCE WARSZTATÓW

Strażnica Kultury

Więcławice Stare 49

32-091 Michałowice k/Krakowa

 

PROGRAM WARSZTATÓW

Sobota | 23 kwietnia 2016

08.00-09.00 > rejestracja

09.00-11.30 > I próba

11.30-12.00 > Przerwa kawowa

12.00-13.30 > II próba

13.30-15.00 > Przerwa obiadowa

15.00-16.30 > III próba

16.30-16.45 > Przerwa kawowa

16.45-18.15 > IV próba

Po sobotniej próbie, dla osób zainteresowanych powrotem do Krakowa, będzie dostępny autobus MPK o godzinie 18:44.

Niedziela | 24 kwietnia 2016

09.00-11.00 > I próba

11.00-11.30 > Przerwa kawowa

11.30-13.00 > II próba

13.00-14.00 > Przerwa obiadowa

14.00-16.30 > Próba generalna

16.30-18.00 > Przerwa

18.00-20.00 > Koncert finałowy (wstęp wolny)

Po niedzielnym koncercie finałowym, dla osób niezmotoryzowanych, będzie dostępny autobus MPK do Krakowa o godzinie 21:44.

KONCERT FINAŁOWY

Niedziela 24 kwietnia 2016 o godzinie 18.00

Strażnica Kultury

Więcławice Stare 49

32-091 Michałowice k/Krakowa

Wstęp wolny

 

STRÓJ NA KONCERT

Prosimy, aby każdy uczestnik warsztatów przygotował sobie strój na koncert finałowy:

PANIE: czarna gładka sukienka lub czarna gładka bluzka z czarną gładką spódnicą (bez kratki, bez pasków, groszków, pepitka lub innych wzorów lub dużych widocznych logotypów lub napisów), czarne kryjące rajstopy, czarne eleganckie buty (nie wnikamy w to, czy będą na obcasie czy płaskie, ale mają być eleganckie, nie trampki! 🙂

PANOWIE: czarne gładkie podkoszulki lub czarne gładkie koszulki polo (bez nadruków, bez dużych widocznych logotypów lub napisów), przyzwoite czarne spodnie (absolutnie nie sprane dżinsy!), czarne skarpetki, jednolite czarne buty (nie trampki i nie adidasy na białej podeszwie 🙂

OBIADY

Uczestnikom warsztatów proponujemy obiady (catering). Koszt posiłku (jedno danie) wynosi 15 zł. Posiłki zostaną dostarczone na miejsce warsztatów, a my stworzymy odpowiednie warunki, aby każdy, kto zamówił obiad, mógł go wygodnie zjeść. Jeśli chcesz wykupić obiady, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym i przygotuj odpowiednią kwotę w gotówce na dzień rozpoczęcia warsztatów. Podczas porannej rejestracji w sobotę 23 kwietnia poprosimy Cię o płatność za obiad(y). Uwaga! Prosimy o przemyślaną decyzję w sprawie obiadów – uprzejmie informujemy, że w pobliżu miejsca warsztatów nie ma lokali gastronomicznych, jest tylko jeden sklep spożywczy. Dlatego jeśli chcesz sobie zapewnić ciepły posiłek, warto zamówić obiady zawczasu. Nie gwarantujemy realizacji zamówień składanych w ostatniej chwili.

NOCLEGI

Uczestnikom warsztatów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na noc, możemy zaproponować bezpłatny nocleg na materacach w Szkole Podstawowej w Więcławicach Starych, która znajduje się w odległości 200 metrów od Strażnicy Kultury – miejsca warsztatów. Sypialnie będą urządzone w salach lekcyjnych. Szkoła jest wyposażona w łazienki z prysznicami (na korytarzu). W szkole będzie też dostępne zaplecze kuchenne. Jeśli chcesz skorzystać z noclegu, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym oraz zabierz ze sobą śpiwór i prześcieradło (oraz jaśka pod głowę, jeśli bez niego nie uśniesz 🙂 Koszt noclegu 0 zł.

WPŁATY

Wpłaty należy dokonać na konto bankowe Organizatora najpóźniej do 18 kwietnia 2016.

Numer konta bankowego: 56 8589 0006 0180 0550 5438 0001

(Bank Spółdzielczy Rzemiosła)

Tytuł przelewu: Gospel Więcławice + Imię i nazwisko uczestnika warsztatów + (opcjonalnie) Nazwa grupy.

WAŻNE: prosimy nie wpisywać w tytule przelewu jakichkolwiek dodatkowych informacji. W przypadku zgłoszeń grupowych, prosimy o wcześniejszego maila na adres gospel@pelnachata.org.pl z listą członków grupy.

DOJAZD

Więcławice Stare są położone w gminie Michałowice, 13 km na północ od Krakowa, licząc od estakady przy ul. Opolskiej / Lublańskiej / Al. 29-go Listopada.

SAMOCHODEM

Jadąc samochodem, należy wyjechać z Krakowa Aleją 29-go Listopada, kierując się na północ w stronę Warszawy (droga krajowa nr 7). Należy minąć dwie miejscowości po drodze (Węgrzce, Bibice) i dojeżdża się serpentynami w dół do centrum Michałowic. Tam, na światłach pod kościołem należy skręcić w prawo na Masłomiącą. Dalej prosto (ulicą Długą) i na pierwszym rozjeździe w lewo na Więcławice. Mapka: https://goo.gl/maps/AwFgD

AUTOBUSEM

Autobusy jeżdżą do nas rzadko (co 3-4 godziny), ale jeżdżą 😉 Linia nr 260 z Prądnika Czerwonego w kierunku Pielgrzymowic. Należy wysiąść na przystanku “Więcławice Stare” (przystanek na żądanie). Rozkład jazdy: http://www.mpk.krakow.pl/pl/page-f3044045/

ORGANIZATOR

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata”, Więcławice Stare 50, 32-091 Michałowice k/Krakowa.

KONTAKT

Email: gospel@pelnachata.org.pl | Tel. 733 029 009

One thought on “V Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych – zapraszamy!!!

  1. Pingback: V Warsztaty Gospel w Więcławicach! | wmichalowicach.pl